RNF14BTD1K02
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTD1K02 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14BTD1K02
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.02K OHM 1/4W .1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14BTD1K02.pdf2.RNF14BTD1K02.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14BTD1K02
Part Number RNF14BTD1K02 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.02K OHM 1/4W .1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1042018 pcs Arkusz danych 1.RNF14BTD1K02.pdf2.RNF14BTD1K02.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 1.02 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T1 1.02K 0.1% R