RNF14BTC5K90
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC5K90 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14BTC5K90
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.9K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14BTC5K90.pdf2.RNF14BTC5K90.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14BTC5K90
Part Number RNF14BTC5K90 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.9K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 637633 pcs Arkusz danych 1.RNF14BTC5K90.pdf2.RNF14BTC5K90.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 5.9 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.9 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film