RNF14BAE98K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE98K8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF14BAE98K8
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 98.8K OHM 1/4W .1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF14BAE98K8.pdf2.RNF14BAE98K8.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF14BAE98K8
Part Number RNF14BAE98K8 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 98.8K OHM 1/4W .1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 362510 pcs Arkusz danych 1.RNF14BAE98K8.pdf2.RNF14BAE98K8.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Seria RNF Tryb panel 98.8 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/4 T9 98.8K 0.1% T