RNF12JTD510K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12JTD510K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF12JTD510K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 510K OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF12JTD510K.pdf2.RNF12JTD510K.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF12JTD510K
Part Number RNF12JTD510K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 510K OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2932832 pcs Arkusz danych 1.RNF12JTD510K.pdf2.RNF12JTD510K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Seria RNF Tryb panel 510 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/2 T1 510K 5% R