RNF12GTD10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF12GTD10R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10 OHM 1/2W 2% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF12GTD10R0.pdf2.RNF12GTD10R0.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF12GTD10R0
Part Number RNF12GTD10R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10 OHM 1/2W 2% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2154401 pcs Arkusz danych 1.RNF12GTD10R0.pdf2.RNF12GTD10R0.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Seria RNF Tryb panel 10 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film