RNF12FTD60R4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD60R4 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF12FTD60R4
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 60.4 OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF12FTD60R4.pdf2.RNF12FTD60R4.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF12FTD60R4
Part Number RNF12FTD60R4 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 60.4 OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4117893 pcs Arkusz danych 1.RNF12FTD60R4.pdf2.RNF12FTD60R4.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Seria RNF Tryb panel 60.4 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/2 T1 60.4 1% R