RNF12FTD243R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD243R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF12FTD243R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 243 OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF12FTD243R.pdf2.RNF12FTD243R.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF12FTD243R
Part Number RNF12FTD243R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 243 OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3336281 pcs Arkusz danych 1.RNF12FTD243R.pdf2.RNF12FTD243R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Seria RNF Tryb panel 243 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)