RNF12FTC1K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC1K74 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF12FTC1K74
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.74K OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF12FTC1K74.pdf2.RNF12FTC1K74.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF12FTC1K74
Part Number RNF12FTC1K74 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.74K OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2166264 pcs Arkusz danych 1.RNF12FTC1K74.pdf2.RNF12FTC1K74.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Seria RNF Tryb panel 1.74 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RN 1/2 T2 1.74K 1% R