RNF12FAD2M21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD2M21 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF12FAD2M21
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.21M OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF12FAD2M21.pdf2.RNF12FAD2M21.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF12FAD2M21
Part Number RNF12FAD2M21 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.21M OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2612707 pcs Arkusz danych 1.RNF12FAD2M21.pdf2.RNF12FAD2M21.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Seria RNF Tryb panel 2.21 MOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.21 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film