RNF12CTE100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12CTE100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNF12CTE100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 1/2W .25% AXIAL
Arkusze danych: 1.RNF12CTE100R.pdf2.RNF12CTE100R.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNF12CTE100R
Part Number RNF12CTE100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1/2W .25% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 351101 pcs Arkusz danych 1.RNF12CTE100R.pdf2.RNF12CTE100R.pdf
Tolerancja ±0.25% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Seria RNF Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RNF 1/2 T9 100 0.25% R