RNCS2010CTC4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS2010CTC4R70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCS2010CTC4R70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.7 OHM 0.25% 1/4W 2010
Arkusze danych: 1.RNCS2010CTC4R70.pdf2.RNCS2010CTC4R70.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCS2010CTC4R70
Part Number RNCS2010CTC4R70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.7 OHM 0.25% 1/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5367 pcs Arkusz danych 1.RNCS2010CTC4R70.pdf2.RNCS2010CTC4R70.pdf
Tolerancja ±0.25% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Seria RNCS Tryb panel 4.7 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy RNCS 57 T2 4.7 0.25% R