RNCP1206FTD52K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD52K3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCP1206FTD52K3
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 52.3K OHM 1% 1/2W 1206
Arkusze danych: 1.RNCP1206FTD52K3.pdf2.RNCP1206FTD52K3.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCP1206FTD52K3
Part Number RNCP1206FTD52K3 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 52.3K OHM 1% 1/2W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4975854 pcs Arkusz danych 1.RNCP1206FTD52K3.pdf2.RNCP1206FTD52K3.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
Seria RNCP Tryb panel 52.3 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RNCP1206FTD52K3DKR
RNCP1206T152.3KFRDKR
RNCP1206T152.3KFRDKR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
cechy Anti-Sulfur, Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 52.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Kompozycja Thin Film