RNCP0805FTD52K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0805FTD52K3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCP0805FTD52K3
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 52.3K OHM 1% 1/4W 0805
Arkusze danych: 1.RNCP0805FTD52K3.pdf2.RNCP0805FTD52K3.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCP0805FTD52K3
Part Number RNCP0805FTD52K3 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 52.3K OHM 1% 1/4W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4390956 pcs Arkusz danych 1.RNCP0805FTD52K3.pdf2.RNCP0805FTD52K3.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Seria RNCP Tryb panel 52.3 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RNCP 0805 T1 52.3K 1% R
RNCP0805FTD52K3TR
RNCP0805T152.3KFRTR
RNCP0805T152.3KFRTR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
cechy Anti-Sulfur, Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 52.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Kompozycja Thin Film