RNCF2512DTC4R99
Przegląd produktów
Part Number: RNCF2512DTC4R99
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.99 OHM 0.5% 1W 2512
Arkusze danych: 1.RNCF2512DTC4R99.pdf2.RNCF2512DTC4R99.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF2512DTC4R99
Part Number RNCF2512DTC4R99 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.99 OHM 0.5% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 590753 pcs Arkusz danych 1.RNCF2512DTC4R99.pdf2.RNCF2512DTC4R99.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Seria RNCF Tryb panel 4.99 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 4.99 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film