RNCF2512DTC475R
Przegląd produktów
Part Number: RNCF2512DTC475R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 475 OHM 0.5% 3/4W 2512
Arkusze danych: 1.RNCF2512DTC475R.pdf2.RNCF2512DTC475R.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF2512DTC475R
Part Number RNCF2512DTC475R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 475 OHM 0.5% 3/4W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 515093 pcs Arkusz danych 1.RNCF2512DTC475R.pdf2.RNCF2512DTC475R.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Seria RNCF Tryb panel 475 Ohms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 475 Ohms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film