RNCF2512BTC32K4
Przegląd produktów
Part Number: RNCF2512BTC32K4
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 32.4K OHM 0.1% 1/2W 2512
Arkusze danych: RNCF2512BTC32K4.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF2512BTC32K4
Part Number RNCF2512BTC32K4 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 32.4K OHM 0.1% 1/2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 286553 pcs Arkusz danych RNCF2512BTC32K4.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Seria RNCF Tryb panel 32.4 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 32.4 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film