RNCF2512BTC162K
Przegląd produktów
Part Number: RNCF2512BTC162K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 162K OHM 0.1% 1/2W 2512
Arkusze danych: RNCF2512BTC162K.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF2512BTC162K
Part Number RNCF2512BTC162K Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 162K OHM 0.1% 1/2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 346984 pcs Arkusz danych RNCF2512BTC162K.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.5W, 1/2W
Napięcie - Podział 2512 Grubość (maks) ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Seria RNCF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2512 (6432 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Numer części producenta RNCF2512BTC162K
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Rozszerzony opis 162k Ohm ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1% Opis RES SMD 162K OHM 0.1% 1/2W 2512