RNCF2010DTC464K
Przegląd produktów
Part Number: RNCF2010DTC464K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 464K OHM 0.5% 1/3W 2010
Arkusze danych: 1.RNCF2010DTC464K.pdf2.RNCF2010DTC464K.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF2010DTC464K
Part Number RNCF2010DTC464K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 464K OHM 0.5% 1/3W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 791967 pcs Arkusz danych 1.RNCF2010DTC464K.pdf2.RNCF2010DTC464K.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Seria RNCF Tryb panel 464 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 464 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film