RNCF2010BTC48R7
Przegląd produktów
Part Number: RNCF2010BTC48R7
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 48.7 OHM 0.1% 1/3W 2010
Arkusze danych: 1.RNCF2010BTC48R7.pdf2.RNCF2010BTC48R7.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF2010BTC48R7
Part Number RNCF2010BTC48R7 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 48.7 OHM 0.1% 1/3W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 399322 pcs Arkusz danych 1.RNCF2010BTC48R7.pdf2.RNCF2010BTC48R7.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.333W, 1/3W
Napięcie - Podział 2010 Grubość (maks) ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Seria RNCF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 2010 (5025 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Numer części producenta RNCF2010BTC48R7
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Rozszerzony opis 48.7 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1% Opis RES SMD 48.7 OHM 0.1% 1/3W 2010