RNCF2010BTC470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF2010BTC470R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 470 OHM 0.1% 1/3W 2010
Arkusze danych: 1.RNCF2010BTC470R.pdf2.RNCF2010BTC470R.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF2010BTC470R
Part Number RNCF2010BTC470R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 470 OHM 0.1% 1/3W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 369216 pcs Arkusz danych 1.RNCF2010BTC470R.pdf2.RNCF2010BTC470R.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Seria RNCF Tryb panel 470 Ohms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film