RNCF1210DTC107K
Przegląd produktów
Part Number: RNCF1210DTC107K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 107K OHM 0.5% 1/3W 1210
Arkusze danych: 1.RNCF1210DTC107K.pdf2.RNCF1210DTC107K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF1210DTC107K
Part Number RNCF1210DTC107K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 107K OHM 0.5% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1097041 pcs Arkusz danych 1.RNCF1210DTC107K.pdf2.RNCF1210DTC107K.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Seria RNCF Tryb panel 107 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 107 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film