RNCF1210BTC178R
Przegląd produktów
Part Number: RNCF1210BTC178R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 178 OHM 0.1% 1/3W 1210
Arkusze danych: RNCF1210BTC178R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF1210BTC178R
Part Number RNCF1210BTC178R Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 178 OHM 0.1% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 327813 pcs Arkusz danych RNCF1210BTC178R.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.333W, 1/3W
Napięcie - Podział 1210 Grubość (maks) ±50ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Seria RNCF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 1210 (3225 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Numer części producenta RNCF1210BTC178R
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Rozszerzony opis 178 Ohm ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1% Opis RES SMD 178 OHM 0.1% 1/3W 1210