RNCF1206DTC2K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206DTC2K74 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF1206DTC2K74
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.74K OHM 0.5% 1/3W 1206
Arkusze danych: 1.RNCF1206DTC2K74.pdf2.RNCF1206DTC2K74.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF1206DTC2K74
Part Number RNCF1206DTC2K74 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.74K OHM 0.5% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1938250 pcs Arkusz danych 1.RNCF1206DTC2K74.pdf2.RNCF1206DTC2K74.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Seria RNCF Tryb panel 2.74 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RNC 32 T2 2.74K 0.5% R