RNCF1206DTC294K
Przegląd produktów
Part Number: RNCF1206DTC294K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 294K OHM 0.5% 1/3W 1206
Arkusze danych: 1.RNCF1206DTC294K.pdf2.RNCF1206DTC294K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF1206DTC294K
Part Number RNCF1206DTC294K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 294K OHM 0.5% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1881130 pcs Arkusz danych 1.RNCF1206DTC294K.pdf2.RNCF1206DTC294K.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Seria RNCF Tryb panel 294 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 294 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film