RNCF1206ATT10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF1206ATT10R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF1206ATT10R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10 OHM 0.05% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RNCF1206ATT10R0.pdf2.RNCF1206ATT10R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF1206ATT10R0
Part Number RNCF1206ATT10R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10 OHM 0.05% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 156259 pcs Arkusz danych 1.RNCF1206ATT10R0.pdf2.RNCF1206ATT10R0.pdf
Tolerancja ±0.05% Współczynnik temperaturowy ±10ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Seria RNCF Tryb panel 10 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RNC 32 TB 10 0.05% R