RNCF0805DTC820R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805DTC820R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF0805DTC820R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 820 OHM 0.5% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RNCF0805DTC820R.pdf2.RNCF0805DTC820R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF0805DTC820R
Part Number RNCF0805DTC820R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 820 OHM 0.5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4277650 pcs Arkusz danych 1.RNCF0805DTC820R.pdf2.RNCF0805DTC820R.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RNCF Tryb panel 820 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RNC 20 T2 820 0.5% R