RNCF0805DTC174K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF0805DTC174K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 174K OHM 0.5% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RNCF0805DTC174K.pdf2.RNCF0805DTC174K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF0805DTC174K
Part Number RNCF0805DTC174K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 174K OHM 0.5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4226750 pcs Arkusz danych 1.RNCF0805DTC174K.pdf2.RNCF0805DTC174K.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RNCF Tryb panel 174 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 174 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film