RNCF0805BTY100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BTY100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF0805BTY100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 0.1% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RNCF0805BTY100R.pdf2.RNCF0805BTY100R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF0805BTY100R
Part Number RNCF0805BTY100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 0.1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 189184 pcs Arkusz danych 1.RNCF0805BTY100R.pdf2.RNCF0805BTY100R.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±5ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RNCF Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RNC 20 TA 100 0.1% R