RNCF0805ATT2K37
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF0805ATT2K37
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.37K OHM 0.05% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RNCF0805ATT2K37.pdf2.RNCF0805ATT2K37.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF0805ATT2K37
Part Number RNCF0805ATT2K37 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.37K OHM 0.05% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 171250 pcs Arkusz danych 1.RNCF0805ATT2K37.pdf2.RNCF0805ATT2K37.pdf
Tolerancja ±0.05% Współczynnik temperaturowy ±10ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RNCF Tryb panel 2.37 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2.37 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film