RNCF0603DTC866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTC866R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF0603DTC866R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 866 OHM 0.5% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RNCF0603DTC866R.pdf2.RNCF0603DTC866R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF0603DTC866R
Part Number RNCF0603DTC866R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866 OHM 0.5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4215438 pcs Arkusz danych 1.RNCF0603DTC866R.pdf2.RNCF0603DTC866R.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Seria RNCF Tryb panel 866 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RNC 16 T2 866 0.5% R