RNCF0603DTC23K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DTC23K7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF0603DTC23K7
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 23.7K OHM 0.5% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RNCF0603DTC23K7.pdf2.RNCF0603DTC23K7.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF0603DTC23K7
Part Number RNCF0603DTC23K7 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 23.7K OHM 0.5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4051301 pcs Arkusz danych 1.RNCF0603DTC23K7.pdf2.RNCF0603DTC23K7.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Seria RNCF Tryb panel 23.7 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 23.7 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film