RNCF0402DTC41R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402DTC41R2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF0402DTC41R2
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 41.2 OHM 0.5% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RNCF0402DTC41R2.pdf2.RNCF0402DTC41R2.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF0402DTC41R2
Part Number RNCF0402DTC41R2 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 41.2 OHM 0.5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4582602 pcs Arkusz danych 1.RNCF0402DTC41R2.pdf2.RNCF0402DTC41R2.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RNCF Tryb panel 41.2 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.014" (0.35mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 41.2 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film