RNCF0201DTC130R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RNCF0201DTC130R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 130 OHM 0.5% 1/32W 0201
Arkusze danych: 1.RNCF0201DTC130R.pdf2.RNCF0201DTC130R.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RNCF0201DTC130R
Part Number RNCF0201DTC130R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 130 OHM 0.5% 1/32W 0201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2368713 pcs Arkusz danych 1.RNCF0201DTC130R.pdf2.RNCF0201DTC130R.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0201 Rozmiar / Wymiar 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Seria RNCF Tryb panel 130 Ohms
Moc (W) 0.03W, 1/32W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0201 (0603 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.011" (0.28mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 130 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film