RMCS1206JT47R0
Przegląd produktów
Part Number: RMCS1206JT47R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 47 OHM 5% 1/4W 1206
Arkusze danych: RMCS1206JT47R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCS1206JT47R0
Part Number RMCS1206JT47R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47 OHM 5% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2791937 pcs Arkusz danych RMCS1206JT47R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria RMCS Tryb panel 47 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Anti-Sulfur
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 47 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film