RMCS0805FT196K
Przegląd produktów
Part Number: RMCS0805FT196K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 196K OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: RMCS0805FT196K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCS0805FT196K
Part Number RMCS0805FT196K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 196K OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3315234 pcs Arkusz danych RMCS0805FT196K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RMCS Tryb panel 196 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm) cechy Anti-Sulfur
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 196 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film