RMCS0603FT20K5
Przegląd produktów
Part Number: RMCS0603FT20K5
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 20.5K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: RMCS0603FT20K5.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCS0603FT20K5
Part Number RMCS0603FT20K5 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20.5K OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3882770 pcs Arkusz danych RMCS0603FT20K5.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RMCS Tryb panel 20.5 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Anti-Sulfur
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 20.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film