RMCP2010FT270K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP2010FT270K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCP2010FT270K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 270K OHM 1% 1W 2010
Arkusze danych: 1.RMCP2010FT270K.pdf2.RMCP2010FT270K.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCP2010FT270K
Part Number RMCP2010FT270K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 270K OHM 1% 1W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 799553 pcs Arkusz danych 1.RMCP2010FT270K.pdf2.RMCP2010FT270K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria RMCP Tryb panel 270 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film