RMCP1210FT330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCP1210FT330R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCP1210FT330R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 330 OHM 1% 1/2W 1210
Arkusze danych: 1.RMCP1210FT330R.pdf2.RMCP1210FT330R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCP1210FT330R
Part Number RMCP1210FT330R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 330 OHM 1% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2587020 pcs Arkusz danych 1.RMCP1210FT330R.pdf2.RMCP1210FT330R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCP Tryb panel 330 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film