RMCP1206FT820R
Przegląd produktów
Part Number: RMCP1206FT820R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 820 OHM 1% 1/3W 1206
Arkusze danych: RMCP1206FT820R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCP1206FT820R
Part Number RMCP1206FT820R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 820 OHM 1% 1/3W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3839847 pcs Arkusz danych RMCP1206FT820R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RMCP Tryb panel 820 Ohms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 820 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film