RMCP0805FT64R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCP0805FT64R9
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 64.9 OHM 1% 1/3W 0805
Arkusze danych: RMCP0805FT64R9.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCP0805FT64R9
Part Number RMCP0805FT64R9 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 64.9 OHM 1% 1/3W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5695688 pcs Arkusz danych RMCP0805FT64R9.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RMCP Tryb panel 64.9 Ohms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 64.9 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film