RMCP0603JT10R0
Przegląd produktów
Part Number: RMCP0603JT10R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 0603
Arkusze danych: RMCP0603JT10R0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCP0603JT10R0
Part Number RMCP0603JT10R0 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4621267 pcs Arkusz danych RMCP0603JT10R0.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.25W, 1/4W
Napięcie - Podział 0603 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Seria RMCP
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 0603 (1608 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks Numer części producenta RMCP0603JT10R0
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Rozszerzony opis 10 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Opis RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 0603