RMCP0402FT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCP0402FT10K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10K OHM 1% 1/8W 0402
Arkusze danych: RMCP0402FT10K0.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCP0402FT10K0
Part Number RMCP0402FT10K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 1% 1/8W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5756799 pcs Arkusz danych RMCP0402FT10K0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RMCP Tryb panel 10 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film