RMCF2512JT2R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT2R70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2512JT2R70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.7 OHM 5% 1W 2512
Arkusze danych: 1.RMCF2512JT2R70.pdf2.RMCF2512JT2R70.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2512JT2R70
Part Number RMCF2512JT2R70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7 OHM 5% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2313864 pcs Arkusz danych 1.RMCF2512JT2R70.pdf2.RMCF2512JT2R70.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RMCF Tryb panel 2.7 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy RMC 1 2.7 5% R