RMCF2512JT20M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT20M0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2512JT20M0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 20M OHM 5% 1W 2512
Arkusze danych: 1.RMCF2512JT20M0.pdf2.RMCF2512JT20M0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2512JT20M0
Part Number RMCF2512JT20M0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20M OHM 5% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1725733 pcs Arkusz danych 1.RMCF2512JT20M0.pdf2.RMCF2512JT20M0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RMCF Tryb panel 20 MOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy RMC 1 20M 5% R