RMCF2512JT120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512JT120R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2512JT120R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 120 OHM 5% 1W 2512
Arkusze danych: 1.RMCF2512JT120R.pdf2.RMCF2512JT120R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2512JT120R
Part Number RMCF2512JT120R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120 OHM 5% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1531393 pcs Arkusz danych 1.RMCF2512JT120R.pdf2.RMCF2512JT120R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RMCF Tryb panel 120 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Cut Tape (CT)