RMCF2512FT510K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT510K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2512FT510K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 510K OHM 1% 1W 2512
Arkusze danych: 1.RMCF2512FT510K.pdf2.RMCF2512FT510K.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2512FT510K
Part Number RMCF2512FT510K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 510K OHM 1% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1503552 pcs Arkusz danych 1.RMCF2512FT510K.pdf2.RMCF2512FT510K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RMCF Tryb panel 510 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 510 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film