RMCF2512FT1K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT1K10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2512FT1K10
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.1K OHM 1% 1W 2512
Arkusze danych: 1.RMCF2512FT1K10.pdf2.RMCF2512FT1K10.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2512FT1K10
Part Number RMCF2512FT1K10 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.1K OHM 1% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1248853 pcs Arkusz danych 1.RMCF2512FT1K10.pdf2.RMCF2512FT1K10.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RMCF Tryb panel 1.1 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 2512 (6432 Metric) Inne nazwy RMCF2512FT1K10CT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.1 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film