RMCF2010JT6K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT6K20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2010JT6K20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 6.2K OHM 5% 3/4W 2010
Arkusze danych: 1.RMCF2010JT6K20.pdf2.RMCF2010JT6K20.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2010JT6K20
Part Number RMCF2010JT6K20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.2K OHM 5% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2911951 pcs Arkusz danych 1.RMCF2010JT6K20.pdf2.RMCF2010JT6K20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 6.2 kOhms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy RMC 1/2 6.2K 5% R