RMCF2010JT390R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT390R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2010JT390R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 390 OHM 5% 3/4W 2010
Arkusze danych: 1.RMCF2010JT390R.pdf2.RMCF2010JT390R.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2010JT390R
Part Number RMCF2010JT390R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 390 OHM 5% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2910225 pcs Arkusz danych 1.RMCF2010JT390R.pdf2.RMCF2010JT390R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 390 Ohms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy RMC 1/2 390 5% R