RMCF2010JT1R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010JT1R60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2010JT1R60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.6 OHM 5% 3/4W 2010
Arkusze danych: 1.RMCF2010JT1R60.pdf2.RMCF2010JT1R60.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2010JT1R60
Part Number RMCF2010JT1R60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.6 OHM 5% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1920810 pcs Arkusz danych 1.RMCF2010JT1R60.pdf2.RMCF2010JT1R60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 1.6 Ohms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy RMCF2010JT1R60CT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.6 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film